Bu Proje Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilmektedir
  • Telefon

    +90 366 212 40 61
  • E-posta

    pub@kastamonu.bel.tr
  • Adres

    Kastamonu Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü Dış Hizmet Binası, İnönü Mahallesi, Eski İnebolu Caddesi No.18
Ulusal Çalışma Gezisi
Ulusal Çalışma Gezisi, Kastamonu Atıksu Arıtma Tesisi Projesi Teknik Destek ve Kontrolörlük sözleşmesi kapsamında, 6-10 Ocak 2020 tarihleri arasında düzenlendi.

55 ay sürecek Eptisa Mühendislik tarafından müşavirlik hizmeti yürütülen “Kastamonu Atıksu Arıtma Tesisi Projesi” kapsamında Ulusal Çalışma Gezisi 06-10 Ocak 2020 tarihleri arasında, Kastamonu Belediyesi Proje Uygulama Birimi’nden yedi personelin katılımıyla İstanbul ve Adana illerinde gerçekleştirildi.

Bu çalışma gezisi, Kastamonu Belediyesi çalışanlarının halihazırda işletilmekte olan atıksu arıtma tesislerinin (AAT) gözlemlenmesi yoluyla ve AAT operatörleriyle gerekli organizasyon yapısı, karşılaşılan operasyonel sorunlar, hakkında bilgi alışverişi yoluyla kapasitesinin güçlendirilmesini amaçlamıştır.

Çalışma gezisi başarıyla gerçekleştirilmiş ve amacına ulaşmıştır. Katılımcılar tarafından doldurulan değerlendirme anketine göre tüm katılımcılar çalışma gezisinin teknik, idari konular ve pratik yönleri ile uygun şekilde tasarlandığını ve ziyaret edilen kurumların ileriye dönük işbirliği, iyileştirme, ilerleme ve en iyi uygulamalar anlamında faydalı olduğunu belirtmiştir.

İlgili Resimler